Anasayfa Etkisi İcerik Ve Kullanım Kullanıcı Yorumları Sipariş

3 Kıtadan 3 Güçlü Etki!

4 sene önce tarafından yazılmıştır.

7024Dönem dönem her inanın başına gelen bazı sorunlar vardır. Bu sorunlar arasında cinsel sorunlar olarak bir ayrım yaparsak isteksizlik gibi sorunlar yaşama olasılığı fazladır. Bu sorunlar için erkenden yola çıkmak önemlidir. Geç kalınması daha olumsuz sebeplere yol açabilir. 3 kıtadan 3 güçlü bitki ile cinsel sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Hoga 3G Kapsül içeriğinde;

 

1. Gingembre Afrika Sıcağı Zencefil: Zencefilin faydalarının arasında ilk sıralarda sindirim sorunları, mide rahatsızlıkları ve hazımsızlık gibi problemler gelir. Yüksek enerji verici etkisi vardır. Kafein içermez ama kafein etkisi yaratır. Kan dolaşımını düzenler. Kas ağrılarına iyi gelir. İltihap önleyicidir, kolon kanserinin tedavisinde kullanılır, yumurtalık kanseri tedavisi için de gereklidir.

 

2. Ginseng Asyanın Gücü: Çok güçlü bir genel takviyedir. Bütün vücudu güçlendirdiği ve fonksiyonlarını arttırdığı bilinmektedir. Böbrek üstü bezini destekler. Bu bitki adrenal çalışmayı destekler ve dolayısıyla fiziksel performansı arttırır. Enerji düzeyini yükseltir ve atletik performansta artış göstermeye yardımcı olur. Konsantrasyon etkinliğini arttırmada fayda sağlar. Gençleşmeyi sağladığı da faydaları arasındadır. Testesteron düzeyini dengeleyici etkisi vardır.

 

3. Guarana Güney Amerika’nın Tutkusu: Zihinsel ve fiziksel açıdan dayanıklılık sağlar. Güç verir. Yüksek oranda kafein içerir, anti-toksin özelliği vardır ve patojenlere karşı etkilidir. Uyarıcı etkisi vardır.  Maksimum enerji ve dayanıklılık hissi verir. Performans arttırıcı etkisi vardır.

 

Cinsel isteksizlik ve düşük performans gibi sorunlarınızın için yukarıdaki bitkiler tedavi olarak kullanılır. Cinsel hayatınızdaki sorunlar bir türlü bitmek bilmiyorsa ve artık partnerinizle iletişimsizlik sorunlarınız başladıysa Hoga 3G ile sorunlarınızı çözmede yardımcı olabilirsiniz. 3 kıtadan 3 bitkinin gücünü bedeninizde hissedeceksiniz. Her sabah 1 ampul içeriği 1 bardak su veya meyve suyuna karıştırarak tüketebilirsiniz.

    • Hoga 3G Hoga 3G Hoga 3G Hoga 3G Hoga 3G Hoga 3G
Uyarı!...

Uyarı!... Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları YASAKTIR. Web Sitemiz, T.C.K nın 226. Maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 18 yaşın altındaysanız lütfen internet tarayıcınızı kapatınız. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Hoga 3G bir ilaç değildir. tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik | Avrupa Sipariş | İletişimWhatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?